Γιατί Μέντορας;

Φιλοσοφία

Προσφορές

Προγράμματα Σπουδών

Επικοινωνία

Επιτυχόντες

Επιτυχόντες 2018
  1. Αντέμη Ίνα, Νοσηλευτικής Τ.Ε.Ι. Ιωαννίνων
  2. Βελέντζα Ιωάννα, Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Παν. Πειραιά 2η επιλογή
  3. Βελουδάκη Ασπασία, Πολιτικών Μηχανικών Παν. Πατρών 3η επιλογή
  4. Δήμου Σταύρος, Πληροφορικής Παν. Πειραιά
  5. Δωροπούλου Αλεξάνδρα, Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας 1η επιλογή
  6. Ζαβουδάκης Λευτέρης, Φιλολογίας Παν. Κρήτης
  7. Ζαμουράνη Ιωάννα, Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία
  8. Καραφυλλάκη Μαίρη, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ε.Κ.Π.Αθηνών 2η επιλογή
  9. Καρδιάς Γιάννης, Οικονομικών Επιστήμων Παντείου
  10. Κυρίτση Αδαμαντία, Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ιωαννίνων 1η επιλογή
  11. Κωτιάδης Αντώνης, Νοσηλευτικής Αθήνα
  12. Λομβαρδία Ευαγγελία
  13. Λωρίδας Μάριος, Νοσηλευτικής Τ.Ε.Ι. Διδυμότειχο
  14. Μαθιουδάκη Αγγελική-Ουρανία, Πληροφορικής με εφαρμογές στην Βιοϊατρική Παν. Θεσσαλίας 2η επιλογή
  15. Μπαντούνα Κων/να, Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Παν. Κρήτης
  16. Ντάγκα Κων/να, Επιστήμες Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού 1η επιλογή
  17. Ξένου Μαρία, Φυσικής Παν. Πατρών
  18. Παπαδοπούλου Κατερίνα, Νευρολογίας & Ψυχολογίας 2η επιλογή
  19. Προκόπη Ελευθερία, Λογιστικής & Χρηματοοικονομικών Τ.Ε.Ι. Κρήτης
  20. Τζερεφός Κωνσταντίνος, Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Ε.Κ.Π.Αθηνών 1η επιλογή

Επιτυχόντες 2017
  1. Βασιλοπούλου Χριστίνα, Εργοθεραπείας - Τ.Ε.Ι. Αθήνας 2η επιλογή
  2. Γκάτσης Θεόδωρος, Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών – Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
  3. Έσκιτζή Ηλιάνα, Αισθητικής & Κοσμητολογίας –Τ.Ε.Ι. . Αθήνας 1η επιλογή
  4. Καλαφάτη Αργυρώ, Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε.Ι. . Πειραιά
  5. Κυρίτση Αδαμαντία, Ψηφιακών Μέσων –Τ.Ε.Ι. Ιονίου
  6. Μουτζούρη Γεωργία, Οικονομικών Επιστημών -Πανεπιστήμιο Βόλου
  7. Μουτζούρης Δημήτριος, Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής-Πανεπιστήμιο Πειραιώς
  8. Ξηρού Μαριάνα, Εμπορίας & Διαφήμισης –Τ.Ε.Ι. Αθήνας
  9. Παναγιωτάτου Μαρία, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης-Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης 2η επιλογή
  10. Παπαδοπούλου Παρασκευή, Πολιτικών Μηχανικών – Πανεπιστήμιο Θράκης
  11. Παππά Αναστασία, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης – Πανεπιστήμιο Πατρών
  12. Σίμος Αθανάσιος, Πληροφορικής & Τηλεματικής -Χαροκόπειο Αθήνας
  13. Κρυσταλλία Σκατζή, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης -Πανεπιστήμιο Αθηνών 1η επιλογή
  14. Σπανός Κων/νος, Τεχνολογίας Ήχου – Τ.Ε.Ι. Ιονίου
  15. Φακαλή Γεωργία-Χριστίνα, Μαθηματικών – Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
  16. Χατζηθεοδώρου Ειρήνη, Γραφιστικών Τεχνών- Τ.Ε.Ι. Αθήνας