Επιτυχόντες

Οι επιτυχόντες μας είναι η περηφάνια μας!

 

H επιτυχία των μαθητών μας είναι ο πραγματικός μας στόχος !
Τα αυστηρά ολιγομελή τμήματά 4-6 μαθητών, δίνουν στο φροντιστήριο τη δυνατότητα να επιτυγχάνει ισχυρά ποσοστά ποιοτικών επιτυχιών, σε σχολές που εξασφαλίζουν επαγγελματική σταδιοδρομία σε συνάρτηση με τα ενδιαφέροντα & τις επιλογές των μαθητών μας ! 

6 Χρόνια Μέντορας – 6 Χρόνια επιτυχίες !

Αγόρα Τζένη – Βιοιατρικών Επιστήμων ΠΑ.Δ.Α.
Αλχαζίδης Γιώργος – Πληροφορικής & τηλεπικοινωνιών Παν. Λαμίας
Άρατος Αλέξανδρος – Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκόπειο 3η επιλογή
Βούρθη Τζένη – Κοινωνιολογίας Πάντειο
Βάδης Χρήστος – Φαρμακευτική Ε.Κ.Π.Αθηνών 1η επιλογή
Βάδης Γιάννης – Φυσικοθεραπείας Παν. Λαμίας 2η επιλογή
Γρίτσα Βασιλική – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ε.Κ.Π.Αθηνών 1η επιλογή
Ζαχαριουδάκη Βαλάντω – Διαχείριση Λιμένων & Ναυτιλίας Ε.Κ.Π.Αθηνών 2η επιλογή
Ζίλικ Μαρία – Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής Παν. Σερρών
Ζώρζου Μαρία – Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων Ιόνιο Πανεπιστήμιο
Ηλιόπουλος Ηλίας – Τεχνολογίας Ψηφιακής Βιομηχανίας Ε.Κ.Π.Αθηνών
Θανοπούλου Άρτεμις – Ψυχολογίας Ε.Κ.Π.Αθηνών 1η επιλογή
Καραματζάνης Φώτης – Τ.Ε.Φ.Α.Α. Κομοτηνής 3η επιλογή
Καρέτσος Δημήτρης – Νοσηλευτικής Παν. Πατρών
Κούσουλας Παναγιώτης – Αγροτικής Ανάπτυξης Ε.Κ.Π.Αθηνών 2η επιλογή
Κρητικού Ναταλία – Ναυτιλιακών Σπουδών Παν. Πειραιά 1η επιλογή
Καδής Μαρίνος – Στατιστικής Ο.Π.Αθηνών 1η επιλογή
Λάμπρου Αναστασία – Τ.ΕΦ.Α.Α. Αθηνών 1η επιλογή
Λυκοβαρδή Κατερίνα – Πολιτικών Επιστημών Πάντειο 1η επιλογή
Λυτρίβη Ζένια – Οργάνωση & Διοίκηση Παν. Πειραιά
Μουχτούρης Νικόλας – Επιστήμης & Τεχνολογίας Τροφίμων ΠΑ.Δ.Α.
Μάρκου Ελένη – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας 3η επιλογή
Ξένου Παναγιώτα – Δημόσιας & Κοινωτικής Υγείας ΠΑ.Δ.Α. 2η επιλογή
Πολιτοπούλου Σοφία – Φυσικής Παν. Πατρών
Ραντίτσα Αναστασία – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Παν. Αιγαίου Ρόδος
Τέκου Αμαλία – Διεθνών & Ευρωπαικών Σπουδών Παν. Πειραιά 2η επιλογή
Φανού Κωνσταντίνα – Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής του Ανθρώπου Γεωπονικό Αθηνών 2η επιλογή

Αντέμης Μάριος – Κοινωνικής Πολιτικής, Πάντειο Πανεπιστήμιο 2η επιλογή

Γιαννάκης Σταμάτης  – Βιομηχανικής Διοίκησης Παν. Πειραιά 2η επιλογή

Βασιλείου Κωνσταντινιά – Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ιωάννινα 2η επιλογή

Γκαγκάτσιου Μυρσίνη – Φυσικό Αθήνας 1η επιλογή

Δενδρινού Έφη – Λογιστική & Χρηματοοικονομικά Παν. Καλαμάτας

Ευθυμιάδη Ζωή – Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής Παν. Δυτ. Αττικής

Θανόπουλος Κωνσταντίνος – Μονίμων Υπαξιωματικών Αεροπορίας 2η επιλογή

Καλόγερου Άννα – Φυσικό Αθήνας 1η επιλογή

Κόκκινου Θεοδώρα – Ψυχολογία Αθήνας 1η επιλογή

Κοντιζά Χρυσούλα – Λογιστική & Χρηματοοικονομικά Παν. Καλαμάτας

Κουτσαυλή Ευαγγελία – Ιστορίας & Αρχαιολογίας Καλαμάτας 2η επιλογή – 3η επιτυχούσα Πανελλαδικά

Λάσκαρης Αντώνης – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας 2η επιλογή

Μακρινός Βασίλης – Ηλεκτρονικών Μηχανικών Χανιά

Μακρόγιαννης Ματθαίος – Πληροφορικής Άρτας

Νικολάρα Κατερίνα – Δημόσιας Διοίκησης Πάντειο 1η επιλογή -5η επιτυχούσα Πανελλαδικά

Νικολαράς Κωνσταντίνος – Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης, Παν. Πειραιά 1η επιλογή

-3ος επιτυχών Πανελλαδικά

Νταουτλάρι Μάρκος – Νοσηλευτικής, Πανεπιστήμιο Πατρών

Παπουτσάκη Γεωργία – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων

Παπαδάκη Αρχοντούλα – Κινηματογράφου Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης

Παρθένη Αριάδνη – Ψηφιακών Τεχνών, Ε.Κ.Π.Αθηνών

Πετράτου Αναστασία – Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων

Πλακιά Σιμέλα – Εργοθεραπείας, Παν. Αθηνών 1η επιλογή -2η επιτυχούσα Πανελλαδικά

Ρέτση Μαρία – Στατιστικής, Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Σφακιανάκη Μαρίνα – Ψηφιακής Τεχνολογίας, Ε.Κ.Π.Α. Ψαχνά

Σχίζας Αλέξανδρος – Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας, Πανεπιστήμιο Λάρισας 2η επιλογή

Τζανέτου Αραβέλα – Μηχανικών Βιομηχανικής Σχεδίασης, Αθήνα

Τζιανάκη Θεοδώρα – Λογοθεραπείας, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων

Χρήστου Κατερίνα – Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού, Κομοτηνή

Χώτου Γεωργία -Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης, Παν. Αθηνών 2η επιλογή

  • Αχμακίδου Ελένη Γεωλογίας Αθηνών
  • Γκίνη Σοφία Δημόσιας Διοίκησης Αθήνών 2η Επιλογή
  • Γκρίμα Βαρβάρα Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Αθήνα
  • Καρινιωτάκη Ράνια Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πειραιά 2η Επιλογή
  • Δενδρινός Γιώργος Διοίκησης Τουρισμού – Πάτρα
  • Δαλιάνη Λεμονιά Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής – Πειραιά
  • Ελαφρού Αθηναίδα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών – Χανιά 2η Επιλογή
  • Ζαχαριουδάκη Βαλάντω Λογιστικής – Λάρισα
  • Θεοδωροπούλου Αικατερίνη Χημείας, ΔΙ.ΠΑ.Ε. Καβάλα
  • Καραφυλλάκη Στεφανία Παιδαγωγικό Προσχολικής – Ρέθυμνο 3η Επιλογή
  • Καριοφύλλης Αντώνης Ναυπηγών Μηχανικών – Αιγάλεω
  • Κριθαράκης Πολυνείκης Αντώνιος Φυσικοθεραπείας, Αιγάλεω 2η Επιλογή
  • Κρασσά Μαρία Διοίκησης Επιχειρήσεων – Καλαμάτα
  • Λιβανού Αλεξάνδρα Οργάνωση & Διαχείριση Αθλητισμού- Καλαμάτα
  • Μαθιουδάκη Ουρανία Φαρμακευτική Αθήνας 1η Επιλογή
  • Ντυρμίσι Όλγκερ Διαχείριση Λιμένων & Ναυτιλίας 2η Επιλογή
  • Πετσόπουλος Κωνσταντίνος Διοικητικής Επιστήμης Καβάλα
  • Πολυχρονίδη Μαριλένα Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων – Καλαμάτα
  • Ραζή Κωνσταντίνα ΤΕΦΑΑ Αθήνας 1η επιλογή
  • Σαισανάς Νικόλαος Οικονομικών Επιστημών Τρίπολη
  • Τότσι Άννα Μαρία Διοίκησης Τουρισμού – Αιγάλεω
  • Τούντα Χρύσα Αρχιτεκτονικής & Διακόσμησης – Αιγάλεω 3η Επιλογή
  • Χιόνη Σταματική Νοσηλευτικής Αθηνών
  • Ψαρρά Ανδριάνα Στατιστικής Οικονομικό Παν. Αθήνας
  • Ψυχογιού Μαρία Ανδρονίκη Επιστήμης Διαιτολογίας & Διατροφής Αθηνών
  • Χαριδήμος Απόστολος Σχολή Πυροσβεστών
  • Χότζε Γκάμπριελ Οικονομικών Επιστημών Τρίπολη

100% επιτυχία. Το σύνολο των μαθητών μας εισήχθη σε σχολές της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης !

  • Γιαννάκη Θεοδώρα, Τεχνολογίας Τροφίμων Παν. Πελοποννήσου Καλαμάτα
  • Γκαγκάτσιος Κωνσταντίνος, Οικονομικής Επιστήμης Παν. Πειραιά 2η επιλογή
  • Δανάλη Σεβαστή, Ρωσικής Γλώσσας & Φιλολογίας Ε.Κ.Π.Αθηνών 1η επιλογή
  • Καραματζάνης Φώτης,  Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού 1η επιλογή
  • Κονεσα Μαρία, Αγρονόμων Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης
  • Κρομυδά Ευαγγελία, Λογιστικής & Χρηματοοικονομικών Ε.Κ.Π.Αθηνών 1η Επιλογή
  • Λεωτσινίδη Σπυριδούλα,  Νομικής Αθήνας 1η επιλογή /1η στον Κορυδαλλό για τη Θεωρητική Κατεύθυνση!
  • Μαρίνης Χρήστος, Διαχείρισης Λιμένων & Ναυτιλίας Ε.Κ.Π.Α. Ψαχνά 2η επιλογή
  • Μαρκομιχάλη Άννα, Παιδαγωγικό Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ε.Κ.Π.Αθηνών
  • Μαρινάκη Ελσα, Eπιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Παν. Πατρών
  • Μέμπελλη Εγγλιάνα, Γεωπονίας & Αγροτικού Περιβάλλοντος Παν. Βόλου
  • Μίτσου Σοφία, Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Παν. Δυτ. Μακεδονίας
  • Μπελεγρής Ηλίας, Διοίκηση Επιχειρήσεων & Οργανισμών Παν. Πελοποννήσου Καλαμάτα
  • Μπακογιάννη Ειρήνη, Διοίκηση Επιχειρήσεων & Τουρισμού Παν. Κρήτης Ηράκλείο
  • Μαλτέζος Αναστάσιος, Φυσικής Θεσσαλονίκης 2η επιλογή
  • Μαλτέζος Χρήστος, Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών  Παν. Δυτ. Μακεδονίας
  • Ντάσης Κωνσταντίνος, Φυσικό Παν. Πατρών
  • Ονασίδης Αναστάσιος, Φωτογραφίας & Οπτικοακουστικών Μέσων Παν. Δυτ. Αττικής 1η επιλογή
  • Ονασίδη Χαρά, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ε.Κ.Π.Αθηνών 1η επιλογή
  • Παλούση Μαρία,  Γυμναστική Ακαδημία Αθηνών 1η Επιλογή
  • Πελέκης Αναστάσιος, Μηχανικών Υπολογιστών Α.Ε.Ι. Πάτρας 2η επιλογή
  • Σέβας Αλέξανδρος, Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε.Ι. Κρήτης, Χανιά
  • Σταματίου Γιώργος, Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου Αθήνα
  • Τότση Άννα Μαρία, Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων Παν. Βόλου
  • Τσίπηρας Σταύρος, Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Παν. Ιονίου Κέρκυρα
  • Φωτιάδου Στέλλα, Παιδαγωγικό Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ε.Κ.Π.Αθηνών
  • Χρήστου Σοφία ,Διοίκησης Τουρισμού Παν. Δυτ. Αττικής Αιγάλεω
  • Ψαρρά Ανδριάνα, Αγροτικής Ανάπτυξης Ε.Κ.Π.Α – Ψαχνά
  • Ψυχογιός Αντώνης, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας Ε.Κ.Π.Αθηνών 3η επιλογή

100% επιτυχία. Το σύνολο των μαθητών μας εισήχθη σε σχολές της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης !

  • Αντέμη Ίνα, Νοσηλευτικής Τ.Ε.Ι. Ιωαννίνων
  • Βελέντζα Ιωάννα, Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Παν. Πειραιά 2η επιλογή
  • Βελουδάκη Ασπασία, Πολιτικών Μηχανικών Παν. Πατρών 3η επιλογή
  • Δήμου Σταύρος, Πληροφορικής Παν. Πειραιά
  • Δωροπούλου Αλεξάνδρα, Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Ε.Κ.Π.Αθηνών 1η επιλογή
  • Ζαβουδάκης Λευτέρης, Φιλολογίας Παν. Κρήτης
  • Ζαμουράνη Ιωάννα, Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Παν. Δυτικής Αττικής 
  • Καραφυλλάκη Μαίρη, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ε.Κ.Π.Αθηνών 2η επιλογή
  • Καρδιάς Γιάννης, Οικονομικών Επιστήμων Πάντειο Πανεπιστήμιο
  • Κυρίτση Αδαμαντία, Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ιωαννίνων 1η επιλογή
  • Κωτιάδης Αντώνης, Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Ε.Κ.Π.Αθήνών
  • Λομβαρδία Ευαγγελία Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας Πανεπιστήμιο Ιονίου
  • Λωρίδας Μάριος, Νοσηλευτικής Τ.Ε.Ι. Διδυμότειχο
  • Μαθιουδάκη Αγγελική-Ουρανία, Πληροφορικής με εφαρμογές στην Βιοϊατρική Παν. Θεσσαλίας 2η επιλογή
  • Μπαντούνα Κων/να, Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Παν. Κρήτης
  • Ντάγκα Κων/να, Επιστήμες Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού 1η επιλογή
  • Ξένου Μαρία, Χημικών Μηχανικών Παν. Πατρών
  • Παπαδοπούλου Κατερίνα, Νευρολογίας & Ψυχολογίας University of Nottingham 2η επιλογή I.B.
  • Προκόπη Ελευθερία, Λογιστικής & Χρηματοοικονομικών Τ.Ε.Ι. Κρήτης
  • Τζερεφός Κωνσταντίνος, Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Ε.Κ.Π.Αθηνών 1η επιλογή

100% επιτυχία. Το σύνολο των μαθητών μας εισήχθη σε σχολές της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης !


  • Βασιλοπούλου Χριστίνα, Εργοθεραπείας – Τ.Ε.Ι. Αθήνας 2η επιλογή
  • Γκάτσης  Θεόδωρος,  Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών – Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
  • Έσκιτζή Ηλιάνα, Αισθητικής & Κοσμητολογίας -Τ.Ε.Ι. Αθήνας 1η επιλογή
  • Καλαφάτη Αργυρώ, Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε.Ι. Πειραιά
  • Κυρίτση Αδαμαντία, Ψηφιακών Μέσων –Τ.Ε.Ι. Ιονίου
  • Μουτζούρη Γεωργία, Οικονομικών Επιστημών -Πανεπιστήμιο Βόλου
  • Μουτζούρης Δημήτριος, Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής-Πανεπιστήμιο Πειραιώς
  • Ξηρού  Μαριάνα, Εμπορίας & Διαφήμισης –Τ.Ε.Ι. Αθήνας
  • Παναγιωτάτου Μαρία, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης-Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης 2η επιλογή
  • Παπαδοπούλου Παρασκευή, Πολιτικών Μηχανικών – Πανεπιστήμιο Θράκης
  • Παππά Αναστασία, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης – Πανεπιστήμιο Πατρών
  • Σίμος Αθανάσιος, Πληροφορικής & Τηλεματικής -Χαροκόπειο Αθήνας
  • Κρυσταλλία Σκατζή, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης -Πανεπιστήμιο Αθηνών 1η επιλογή
  • Σπανός Κων/νος, Τεχνολογίας Ήχου – Τ.Ε.Ι. Ιονίου
  • Φακαλή Γεωργία-Χριστίνα, Μαθηματικών – Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
  • Χατζηθεοδώρου Ειρήνη, Γραφιστικών Τεχνών- Τ.Ε.Ι. Αθήνα
Μετάβαση στο περιεχόμενο