Επιτυχόντες

Οι επιτυχόντες μας είναι η περηφάνια μας!


H επιτυχία των μαθητών μας είναι ο πραγματικός μας στόχος !
Τα αυστηρά ολιγομελή τμήματά 4-6 μαθητών, δίνουν στο φροντιστήριο τη δυνατότητα να επιτυγχάνει ισχυρά ποσοστά ποιοτικών επιτυχιών, σε σχολές που εξασφαλίζουν επαγγελματική σταδιοδρομία σε συνάρτηση με τα ενδιαφέροντα & τις επιλογές των μαθητών μας ! 

3 Χρόνια Μέντορας – 3 Χρόνια επιτυχίες !

100% επιτυχία. Το σύνολο των μαθητών μας εισήχθη σε σχολές της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης !

  • Γιαννάκη Θεοδώρα, Τεχνολογίας Τροφίμων Παν. Πελοποννήσου Καλαμάτα
  • Γκαγκάτσιος Κωνσταντίνος, Οικονομικής Επιστήμης Παν. Πειραιά 2η επιλογή
  • Δανάλη Σεβαστή, Ρωσικής Γλώσσας & Φιλολογίας Ε.Κ.Π.Αθηνών 1η επιλογή
  • Καραματζάνης Φώτης,  Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού 1η επιλογή
  • Κονεσα Μαρία, Αγρονόμων Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης
  • Κρομυδά Ευαγγελία, Λογιστικής & Χρηματοοικονομικών Ε.Κ.Π.Αθηνών 1η Επιλογή
  • Λεωτσινίδη Σπυριδούλα,  Νομικής Αθήνας 1η επιλογή /1η στον Κορυδαλλό για τη Θεωρητική Κατεύθυνση!
  • Μαρίνης Χρήστος, Διαχείρισης Λιμένων & Ναυτιλίας Ε.Κ.Π.Α. Ψαχνά 2η επιλογή
  • Μαρκομιχάλη Άννα, Παιδαγωγικό Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ε.Κ.Π.Αθηνών
  • Μαρινάκη Ελσα, Eπιστημών της Εκπαίδευσης & Κοινωνικής Εργασίας Παν. Πατρών
  • Μέμπελλη Εγγλιάνα, Γεωπονίας & Αγροτικού Περιβάλλοντος Παν. Βόλου
  • Μίτσου Σοφία, Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Παν. Δυτ. Μακεδονίας
  • Μπελεγρής Ηλίας, Διοίκηση Επιχειρήσεων & Οργανισμών Παν. Πελοποννήσου Καλαμάτα
  • Μπακογιάννη Ειρήνη, Διοίκηση Επιχειρήσεων & Τουρισμού Παν. Κρήτης Ηράκλείο
  • Μαλτέζος Αναστάσιος, Φυσικής Θεσσαλονίκης 2η επιλογή
  • Μαλτέζος Χρήστος, Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών  Παν. Δυτ. Μακεδονίας
  • Ντάσης Κωνσταντίνος, Φυσικό Παν. Πατρών
  • Ονασίδης Αναστάσιος, Φωτογραφίας & Οπτικοακουστικών Μέσων Παν. Δυτ. Αττικής 1η επιλογή
  • Ονασίδη Χαρά, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ε.Κ.Π.Αθηνών 1η επιλογή
  • Παλούση Μαρία,  Γυμναστική Ακαδημία Αθηνών 1η Επιλογή
  • Πελέκης Αναστάσιος, Μηχανικών Υπολογιστών Α.Ε.Ι. Πάτρας 2η επιλογή
  • Σέβας Αλέξανδρος, Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε.Ι. Κρήτης, Χανιά
  • Σταματίου Γιώργος, Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου Αθήνα
  • Τότση Άννα Μαρία, Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων Παν. Βόλου
  • Τσίπηρας Σταύρος, Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Παν. Ιονίου Κέρκυρα
  • Φωτιάδου Στέλλα, Παιδαγωγικό Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ε.Κ.Π.Αθηνών
  • Χρήστου Σοφία ,Διοίκησης Τουρισμού Παν. Δυτ. Αττικής Αιγάλεω
  • Ψαρρά Ανδριάνα, Αγροτικής Ανάπτυξης Ε.Κ.Π.Α – Ψαχνά
  • Ψυχογιός Αντώνης, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας Ε.Κ.Π.Αθηνών 3η επιλογή

100% επιτυχία. Το σύνολο των μαθητών μας εισήχθη σε σχολές της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης !

  • Αντέμη Ίνα, Νοσηλευτικής Τ.Ε.Ι. Ιωαννίνων
  • Βελέντζα Ιωάννα, Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Παν. Πειραιά 2η επιλογή
  • Βελουδάκη Ασπασία, Πολιτικών Μηχανικών Παν. Πατρών 3η επιλογή
  • Δήμου Σταύρος, Πληροφορικής Παν. Πειραιά
  • Δωροπούλου Αλεξάνδρα, Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Ε.Κ.Π.Αθηνών 1η επιλογή
  • Ζαβουδάκης Λευτέρης, Φιλολογίας Παν. Κρήτης
  • Ζαμουράνη Ιωάννα, Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Παν. Δυτικής Αττικής 
  • Καραφυλλάκη Μαίρη, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ε.Κ.Π.Αθηνών 2η επιλογή
  • Καρδιάς Γιάννης, Οικονομικών Επιστήμων Πάντειο Πανεπιστήμιο
  • Κυρίτση Αδαμαντία, Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ιωαννίνων 1η επιλογή
  • Κωτιάδης Αντώνης, Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Ε.Κ.Π.Αθήνών
  • Λομβαρδία Ευαγγελία Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας Πανεπιστήμιο Ιονίου
  • Λωρίδας Μάριος, Νοσηλευτικής Τ.Ε.Ι. Διδυμότειχο
  • Μαθιουδάκη Αγγελική-Ουρανία, Πληροφορικής με εφαρμογές στην Βιοϊατρική Παν. Θεσσαλίας 2η επιλογή
  • Μπαντούνα Κων/να, Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Παν. Κρήτης
  • Ντάγκα Κων/να, Επιστήμες Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού 1η επιλογή
  • Ξένου Μαρία, Χημικών Μηχανικών Παν. Πατρών
  • Παπαδοπούλου Κατερίνα, Νευρολογίας & Ψυχολογίας University of Nottingham 2η επιλογή I.B.
  • Προκόπη Ελευθερία, Λογιστικής & Χρηματοοικονομικών Τ.Ε.Ι. Κρήτης
  • Τζερεφός Κωνσταντίνος, Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Ε.Κ.Π.Αθηνών 1η επιλογή
 

100% επιτυχία. Το σύνολο των μαθητών μας εισήχθη σε σχολές της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης !


  • Βασιλοπούλου Χριστίνα, Εργοθεραπείας – Τ.Ε.Ι. Αθήνας 2η επιλογή
  • Γκάτσης  Θεόδωρος,  Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών – Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
  • Έσκιτζή Ηλιάνα, Αισθητικής & Κοσμητολογίας -Τ.Ε.Ι. Αθήνας 1η επιλογή
  • Καλαφάτη Αργυρώ, Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε.Ι. Πειραιά
  • Κυρίτση Αδαμαντία, Ψηφιακών Μέσων –Τ.Ε.Ι. Ιονίου
  • Μουτζούρη Γεωργία, Οικονομικών Επιστημών -Πανεπιστήμιο Βόλου
  • Μουτζούρης Δημήτριος, Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής-Πανεπιστήμιο Πειραιώς
  • Ξηρού  Μαριάνα, Εμπορίας & Διαφήμισης –Τ.Ε.Ι. Αθήνας
  • Παναγιωτάτου Μαρία, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης-Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης 2η επιλογή
  • Παπαδοπούλου Παρασκευή, Πολιτικών Μηχανικών – Πανεπιστήμιο Θράκης
  • Παππά Αναστασία, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης – Πανεπιστήμιο Πατρών
  • Σίμος Αθανάσιος, Πληροφορικής & Τηλεματικής -Χαροκόπειο Αθήνας
  • Κρυσταλλία Σκατζή, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης -Πανεπιστήμιο Αθηνών 1η επιλογή
  • Σπανός Κων/νος, Τεχνολογίας Ήχου – Τ.Ε.Ι. Ιονίου
  • Φακαλή Γεωργία-Χριστίνα, Μαθηματικών – Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
  • Χατζηθεοδώρου Ειρήνη, Γραφιστικών Τεχνών- Τ.Ε.Ι. Αθήνα
Scroll to Top Skip to content